Elektroinstalace

Elektroinstalační práce

Stavíte dům, nebo rekonstruujete? V rámci našich služeb Vám nabízíme kompletní řešení elektroinstalačních prací. Provádíme jak odborné montáže, tak opravy a pravidelnou údržbu. Líbí se Vám naše služba? Neváhejte se na nás obrátit bez jakéhokoliv závazku!

Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou dnes už standardním pomocníkem montovaným nejen u novostaveb, ale i u starších bytů, rodinných domů, skladových prostor a průmyslových budov. Instalujeme pro vás elektronické zabezpečovací systémy integrující nejmodernější technologie. Naše profesionální kamery, detektory pohybu a poplachové signalizace vám umožní mít svůj majetek kdekoliv pod kontrolou. Při výhodných cenách základních částí EZS se vstupní náklady na jejich instalaci stávají investicí s rychlou návratností. Proměňte svůj dům, byt, nebo firmu v bezpečné místo. Řešíme systémy na míru a sestavíme vám bezplatnou cenovou nabídku.

Průmyslová automatizace

Kromě montáží hromosvodů za vás vyřešíme i kompletní průmyslovou automatizaci v oblasti výrobních i procesních technologií. Provádíme jak odborné montáže, tak opravy a pravidelnou údržbu. Jsme schopni navrhnout řešení napříč všemi průmyslovými obory. Projekt průmyslové automatizace vypracujeme na míru vašim požadavkům, nebo na základě provedených analýz technologického zařízení. Výsledkem naší práce jsou plně automatizované systémy splňující maximální nároky na rychlost a spolehlivost.

Montáže hromosvodů

Ochráníme vás před hromy a blesky! Provádíme jak odborné montáže hromosvodů, tak i jejich opravy a údržbu. Pracujeme dle aktuálních platných předpisů a norem ČSN 34 1390 a ČSN EU 62 305. Hromosvody instalujeme na novostavby i stávající nechráněné budovy, a to nejen v Pardubickém kraji, ale po celé České republice. Na provedené elektroinstalace a hromosvody vystavíme revizní zprávu elektro, která je společně s projektem elektrického zařízení předložena kolaudační komisi. Na kontě máme stovky realizací na rodinných domech, panelových domech, chatách a chalupách, ale i průmyslových objektech. Neváhejte se na nás obrátit s nezávazným dotazem.

Kontaktní formulář

Naši specialisté se s vámi spojí a navrhnou nejlepší řešení.
© 2024 Elektrobarton.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
menu